+90 532 324 04 85

info@tangonar.com

Çünkü TANGO, size istediğiniz herşeyi verecek...

Uyarı: Tango, acı, keyif, tutku, heyecan, bağlılık, özgürlük ve mutluluk gibi sonderece bağımlılık yapacak elementlerden oluşur.

Son 10 yılda Tüm Dünya’ da çığ gibi büyüyen bu muhteşem dilin, 100 yıldan uzun bir geçmişi var, ve biz size bir kaç dakika içinde anlatmaya çalışacağız malesef…

TANGO SAĞLIKLI OLMANIZI SAĞLAR

Dans eden insanların geç yaşlandığının ve ne kadar dinç göründüğünün farkındasınızdır. Amerika’da yapılan araştırmalar “salon danslarının” alzhaimerı %65 (doğru okudunuz) oranında önlediğini kanıtlamış.

DAHA SOSYAL OLMANIZI SAĞLAR

İnsanlarla iletişiminiz artar ve birçok çevreden arkadaş edinirsiniz.

BİR HOBİ (BELKİ DE BİR TUTKU) SAHİBİ OLURSUNUZ

Hobi olarak başlarsınız, bir anda insanların izlediği ve gıpta ettiği bir dansçı olursunuz.

YENİ BİR DİL ÖĞRENDİĞİNİZİ FARKEDERSİNİZ

Başladıktan sonra farkedeceksiniz ki TANGO bir dildir iki insanın arasında konuştuğu ve İngilizce kadar evrensel. Harflerle başlar, hecelersiniz, konuştuğunuzu anladığınızda din, dil, ırk farketmez, herkesle iletişime geçebilirsiniz.

MEDİTASYON YAPTIĞINIZI ANLAYACAKSINIZ

Dans ederken zihninizde müzik ve danstan başka birşey olmadığını göreceksiniz. Ne kötü düşünceler, ne iş stresi ne trafik, ne siyaset… o bir kaç dakika boyunca sizi üzmeyecek, sinirlendirmeyecek….

PARTNERİNİZ İLE BİRLİKTE ORTAK ZAMAN PAYLAŞABİLECEKSİNİZ

Eşiniz sizi görememekten mi şikayetçi? Evde oturup sadece dizi mi izlediğinizi söylüyor yoksa o ipad’i kırmak mı istiyor? Gelin birlikte dans edin…

Sorunuz mu Var ?

Tango hakkında aklınıza takılan herşeyi canlı destek bölümünden, iletişim formundan ve ya 0532 324 04 85 nolu whatsapp hattından bizlere iletebilirsiniz.

Soru Sormaktan Çekinmeyin